Tılsım Dörtlüsü

Tılsım Dörtlüsü

Klasik Tarot destesinde bir adamın, tılsımları elinde, başında ve ayaklarının altında olacak şekilde oturduğunu görüyorsanız Tılsım Dörtlüsü kartını seçtiniz demektir!

Kartta adeta parasını nereye koyacağını ve nasıl saklayacağını bilemeyen bir kişinin çabasına şahit ederiz. Tılsım Dörtlüsü kartı, garanticiliği temsil eder. Maddi olanakları olsa da hayatı yaşamayı bilmeyen, risk almayan insanı ve kapalı bir enerjide olma durumunu anlatır. İkili ilişkilerde karşınızdaki kişiyi kaybetmemek için onun istediği gibi davranma ve iş hayatında risk almadan monoton atılımlar yapma anlamlarına gelir. Maddi birikimi yatırıma dönüştürmek yerine saklayıp koruma enerjisini anlatır.

Tılsım Dörtlüsü kartı ters geldiğinde kişinin kendini aşması ve risk alarak ilerlemesi anlamına gelir. Bunun sonucunda da maddi kaynaklar eriyebilir ve finansal güçte azalma olabilir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyorum. Unutmayın, en büyük Tılsım sizsiniz! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .