Tılsım İkilisi

Tılsım İkilisi

Klasik Tarot destesinde yer alan Tılsım İkilisi kartı tıpkı üzerindeki figürde de görüldüğü gibi, iki ayrı durumu bir arada yürütmeye çalışma durumunu anlatır. Çocuğun bir ayağının havada diğer ayağının yerde olduğunu görürüz. Sanki elindeki iki ayrı tılsımı dengelemeye çalıştıkça yalpalıyor gibi durur. Tılsım İkilisi kartı geçici çözümleri, değişken durumları ve denge kuramamayı gösterir. Romantik ilişkilerde karşı taraf aynı anda iki veya birkaç kişiyi idare etmeye çalışıyor olabilir. İş hayatında geçici, günübirlik işler yapmayı gösterir.

Tılsım İkilisi kartı ters geldiğinde ise değişken, oturtulamamış bir durumun son bulması ve dengeye ulaşması ya da karşınızdaki kişinin kalben tek bir insanda karar kılması anlamı taşır. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyorum. Unutmayın, en büyük Tılsım sizsiniz! 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .