Kupa Yedilisi

Kupa Yedilisi

Tarot destesinde yer alan Kupa Yedilisi kartı resmedilişi nedeniyle en çok merak uyandıran kartlardan biridir. Kupa Yedilisi, önünüzde çok seçenek olduğunu ve bu seçenekler karşısında ne yapacağınızı şaşırdığınızı gösterir. Burada bir mutluluk sarhoşluğu söz konusudur. İkili ilişkilerde aşk sarhoşluğu ile hayalperest olmak anlamına gelir veya başka birisiyle alakalı kafa karışıklığına işaret edebilir. Kariyer anlamında hayali hedeflerin peşinden koşarken vakit kaybetmek demektir. Bu kart mantıksız ve gerçek dışı hareket etmenin tehlikesi ile ilgili sizi uyarır. Boş hayallere kapılmamanızı ve kendinize gelmenizi söyler.

Kupa Yedilisi kartı ters geldiğinde kişinin ne istediğini bildiğini, kararlı hareket ettiğini, ayaklarının yere bastığını ve gerçekçi olduğunu anlatır. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarınızın kupalardan taşacak kadar çok mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .