Kupa Şövalyesi

Kupa Şövalyesi

Tarot destesinde yer alan Kupa Şövalyesi kartı, Kupa Dokuzlusunu anımsatır. İkili ilişkilerde romantizm ve sevgiyle dolu bir dönemi simgeler. Duygusal hayatınızda sizi sevindirecek bir haber de yol da olabilir. İş hayatında huzur içinde geçirilen verimli bir dönem demektir. Kupa Şövalyesi kartı, Kupa Dokuzlusuna göre daha donanımlı ve oturaklı bir karakter yapısını simgeler. Aristokrasi kartı olduğu için, açılımlarda, kişilik olarak daha seçkin bir sınıfa mensup karakterleri de simgeleyebilir.

Kupa Şövalyesi kartı ters geldiğinde ise duyguları yok sayma sonucu hayatın bazı noktalarında tıkanma, aşırı mantıklı davranarak eline geçecek fırsatları tepme ve tekdüze yaşama anlamlarına gelir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarınızda alacağınız mutlu haberler kupalardan taşsın diyorum!

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .