Kupa Onlusu

Kupa Onlusu

Klasik Tarot destesinde yer alan Kupa Onlusu kartında sırtından on defa vurulmuş bir adamın yere yığıldığını görüyoruz. Acı bir resmedilişe sahip olan bu kartın anlamı bir konuda mecburi bir sona gelindiğidir. Bu aldatma, biri tarafından kandırılma, haksızlığa uğrama veya ikiyüzlüce davranılarak bir tuzağa düşürülme olabilir. Burada kişi, konu ne olursa olsun, acı bir gerçekle yüzleşir ve sırtından vuranlarla arasındaki ilişkiyi bitirmesi artık zorunlu hale gelmiştir. Kupa Onlusu kartı fiziksel bir şiddete de işaret edebilir.

Kupa Onlusu kartı ters geldiğinde sırtından vurulmasına rağmen kişinin hala aynı durumdan kendini çekip çıkaramaması, bir şeyin bittiğini kabul edememek veya kendine acı çektirme pahasına aynı kişilerle aynı yola devam etmek anlamlarına gelir.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, hayatınızda alacağınız mutlu haberler kupalardan taşsın diyorum!  😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .