Kupa Kraliçesi

Kupa Kraliçesi

Tarot destesinde yer alan Kupa Kraliçesi kartı seven, hatta aşık olmuş, aşık olduğu kişiden başkasını gözü görmeyen, adeta adanmış ve bundan başka bir derdi olmayan dişil bir enerjiyi temsil eder. Bu kart, ince duygulara işaret eder. Bu duygular ifade edilmemiş ve kişinin kendi içinde yaşadığı yoğun hisler olabilir. Kupa Kraliçesi kartı aşkını eline almış kara kara ne yapacağını düşünen ve bununla alakalı ne yöne gideceği konusunda çaresiz olan bir karakter yapısını simgeler.

Kupa Kraliçesi kartı ters geldiğinde ise aşkı kuralına göre yaşamamak; aldatmak veya aldatılmak olabilir. Eril enerjiyi çıkarı için kullanan, hislerden yoksun olan ve ince düşünmekten yoksun bir kişiliği ifade eder. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .