Kupa Dörtlüsü

Kupa Dörtlüsü

Klasik Tarot destesinde yer alan Kupa Dörtlüsü kartını seçtiyseniz bir ağacın dibinde kollarını kavuşturmuş şekilde oturan ve kara kara düşünen genç bir adama bakıyorsunuz demektir. Diğer As kartlarında olduğu gibi- gökyüzünden bir elin çıktığını ve adama kupa uzattığını görürüz. Ancak bu genç adam önündeki kupalara odaklanmıştır ki ona uzatılan kupanın farkında değildir. Kupa Dörtlüsü kartı duygusal açıdan göremediğiniz İlahi bir hediyenin geldiğini ancak fark edilmediğini anlatır. İlişkilerde karar verememek, isteksiz olmak ve sıkılmak anlamına gelebileceği gibi karşıdaki kişiyi görmezden gelmek ve ona sert davranmak anlamı da taşır. Kariyer alanında ise tembelliği simgeler. Eğer Kupa Dörtlüsü kartını seçtiyseniz elinizdekilerin değerini ne kadar biliyorsunuz, gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Kupa Dörtlüsü kartı sers geldiğinde ise gözünü açmak, sonunda bir karara varmak, dışa dönmek ve harekete geçmek anlamları taşır. Artık elinizdekilerin kıymetini bilmeye başlayacak ve sıkılmaktan ziyade vaktinizi güzel değerlendireceksiniz demektir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarınızın kupalardan taşacak kadar çok mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .