Kupa Beşlisi

Kupa Beşlisi

Klasik Tarot destesinde yer alan Kupa Beşlisi kartı, önünde yıkılmış üç kupaya bakan üzgün bir adamı resmeder. Karta biraz daha dikkatli bakarsanız üzgün adamın arkasındaki 2 kupayı görmediğini hemen fark edersiniz. Bu kart üzüntüyü, hayal kırıklığını, depresif duyguları ve bardağın boş tarafını görmeyi temsil eder.

Kupa Beşlisi kartı ayrıca kayıp sonrası yaşanan yasa veya kaybetme korkusuna da işarettir. Hüsranlı tecrübe ne olursa olsun, kişinin artık arkasında duran iki kupayı fark etmesi ve mevcut konumunu terk etmesi gerektiğini anlatır.

Kupa Beşlisi kartının ters gelmesi mutluluğa, hayallerine kavuşmaya, depresyondan çıkmaya, sevgi, umut ve canlı hissetmeye işaret eder. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarınızın kupalardan taşacak kadar çok mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .