Kupa Ası

Kupa Ası

Klasik Tarot destesindeki bütün As kartları gibi, Kupa Ası kartında gökyüzünden kupa tutan bir elin size bir şeyler sunmakta olduğunu görüyoruz. Kart, duygusal bir başlangıcı müjdeler. Bu, yeni bir romantik ilişki olabileceği gibi arkadaşlık veya dostluk ilişkisi de olabilir. Aynı zamanda sizi duygusal açıdan mutlu edecek güzel bir haberi müjdeler.  

Kart sevgi, saygı, barış ve huzur duygularını temsil eder. Eğer küs olduğunuz biri varsa küslüğün sona ereceğine işaret eder. Eğer kariyer alanına odaklanarak Kupa Ası kartını seçtiyseniz iş hayatınızda asıl amacınızı gerçekleştireceksiniz demektir.

Kupa Ası kartı ters geldiğinde ise aşkın önündeki engeli temsil eder. Bu da duygusal açıdan kendinizi bastırmanız gerektiğine bir işaret olarak yorumlanabilir.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarınızın kupalardan taşacak kadar çok mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .