Kılıç Yedilisi

Kılıç Yedilisi

Tarot destesinde yer alan Kılıç Yedilisi kartı samimiyetsizlik, sinsilik ve güvenilmez enerjileri simgeler. İkili ilişkilerde sizden enerji çalan veya maddi anlamda sizi kullanan biriyle birlikte olabilirsiniz. İş hayatında arkanızdan iş çeviren ve sizi kandıran insanlara maruz kalma durumu olabilir. Kılıç Yedilisi kartında yalancı ve dalavereci olan bir karakter yapısı temsil edilir. Gözünüzü açıp çevrenizde böyle birileri varsa hemen kendinizi korumaya geçmeniz için bir uyarı niteliği taşır.

Kılıç Yedilisi kartı ters geldiğinde ise, güvenilmez bir insanın ipliği pazara çıkmış demektir. Ya da siz hayatınızda bu kişiyi veya insanları çıkaracaksınızdır. Sizden çalınan, her neyse geri alacaksınız demektir.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .