Kılıç Üçlüsü

Kılıç Üçlüsü

Tarot destesinde yer alan Kılıç Üçlüsü kartı, son dönemde çok fazla duygusal davrandığınızı, artık mantıkla hareket etmezseniz kalbinizi acıtacak üzüntüler yaşama ihtimaliniz olduğu mesajını verir. Bu konu ailevi meselenizle, sağlığınızla, var olan ilişkinizle veya iş hayatınızla alakalı olabilir. Kılıç Üçlüsü kartı, sizi olumsuz etkileyen ve aldatan biriyle olan bağınızı koparmanız gerektiğine işaret edebilir. Bu kişi ailenizden biri de olabilir, arkadaş grubunuzdan veya iş çevrenizden biri de… Kalbinizin sıkışmasına neden olan konu veya durum her neyse rahatlamanız için, orada artık net bir kopuş olması gerekiyor demektir.

Kılıç Üçlüsü kartı ters geldiğinde ise boşanıp veya ayrılıp sizi mutlu etmeyen bir ilişkiden kurtulacak olabilirsiniz. Kişinin gönül yaralarından kurtulması ve feraha ermesi anlamlarını taşıyabileceği gibi onu üzen nedenlere mantıkla çözüm bulamadığı için üzüntü içinde kalacağı anlamına da gelebilir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .