Kılıç Onlusu

Kılıç Onlusu

Klasik Tarot destesinde yer alan Kılıç Onlusu kartında sırtından on defa vurulmuş bir adamın yere yığıldığını görüyoruz. Acı bir resmedilişe sahip olan bu kart, bir konuyla alakalı mecburi bir sona gelindiğini anlatır. Bu aldatma, biri tarafından kandırılma, haksızlığa uğrama, ikiyüzlü bir davranışa maruz kalarak bir tuzağa düşürülme olabilir. Kılıç Onlusunu seçen bir kişi, hayatında herhangi bir konuda acı bir gerçekle yüzleşebilir ve bu kişinin sırtından vuranlarla arasındaki ilişkiyi bitirmesi artık zorunlu hale gelmiştir. Kart, aynı zamanda fiziksel bir şiddete de işaret edebilir.

Kılıç Onlusu kartı ters geldiğinde sırtından vurulmasına rağmen kişinin hala aynı durumdan kendini çekip çıkaramaması, bir şeyin bittiğini kabul edememek ve kendine acı çektirme pahasına aynı kişilerle aynı yola devam etmek anlamlarına gelebilir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisi hayatınıza dolsun diyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum. 

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .