Kılıç İkilisi

Kılıç İkilisi

Kiliç İkilisi kartı, klasik tarot destesinde gözleri bir bez ile bağlı, oturan bir kadın figürü ile resmedilir. Arkasındaki sular dalgalı ve koyu renktir. Elinde iki kılıcı çarpraz şekilde tutar. Belli ki sıkıldığı bir durum var ve gözlerini açıp etrafına baktıktan sonra ayağa kalkıp o kılıçları kullanarak bir mücadele vermesi gerekecek. Kılıç İkilisi kartı kuşku, belirsizlik ve kararsızlık anlamları taşır. İkili ilişkilerde karşı tarafın duygularından şüphe etmek anlamı taşırken, ilişkinin akıbeti ile alakalı bir karara varamamak anlamına da gelebilir. İş hayatında ne yapacağından emin olamama ve belirsiz bir döneme girme, kendi inanışlarıyla alakalı kişinin şüphe duyması gibi durumları ifade eder.

Kılıç ikilisi kartı ters geldiğinde ise içinizdeki kuşkuların netleşeceği, kararlı ve net adımlar atacağınız bir döneme gireceğiniz mesajı taşır. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

 

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .