Kılıç Dörtlüsü

Kılıç Dörtlüsü

Tarot destesinde yer alan Kılıç Dörtlüsü kartı, akıl karışıklığına işaret eder. Eğer bu kartı seçtiyseniz kendi içinize dönüp aklınızı karıştıran fikirleri tek tek masaya yatırmanız gerekebilir. İkili ilişkilerde aradığı sevgiyi veya ilgiyi bulamadığınız için kendinizi kötü hissettiğiniz bir dönem yaşıyor olabilirsiniz. İş hayatında önünüzü net göremediğiniz için psikolojik olarak tükenmiş hissediyor olabilirsiniz. Açılımınızda Kılıç Dörtlüsü kartı varsa zihinsel yorgunluğunuzu atmanız için kendi içinize dönme, meditasyon yapma, kendinizle baş başa kalma ve kafanızı toparlamaya gereksinim duyuyorsunuz demektir. Eğer bunu yaparsanız huzuru bulacaksınız demektir.

Kılıç Dörtlüsü kartı ters geldiğinde ise kendi iç muhasebesini yapmaktan kaçan, zihin karmaşasını düzeltmeye çalışmayan ve huzursuz yaşayan bir enerji verir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .