Kılıç Ası

Kılıç Ası

Klasik Tarot destesinde yer alan Kılıç Ası kartı, diğer As kartlarında olduğu gibi gökyüzünden kılıcıyla uzanan bir el ile resmedilir. İlahi Güç, bu defa size bir konuyla ilgili gerçekleri sunar. Bu gerçeklik, bir problemin çözümüne de işaret ediyor olabilir. Kılıç Ası kartını seçtiyseniz bir sorununuzu çözmeye yardımcı olacak beklenmedik güzel bir haber alabilirsiniz. Ya da beklediğiniz bir yerden bilgi almak istediğiniz bir konuyla ilgili bilginin geleceğine işaret eder. İlişkinizdeki herhangi bir problemin çözümü, iş hayatınızdaki problemleri çözmenize yarayacak derinlik, aklen aydınlanmak ve zeka ile zorluğun üstesinden gelmek anlamlarını taşır.

Kılıç Ası kartı ters geldiğinde bir problem mantıklı hareket edemediğiniz içim çözülemiyor olabilir. Sizden önemli bir konuyla alakalı birtakım bilgiler veya gerçekler saklanıyor olabilir. Elde edilemeyecek bir başarı anlamı da vardır.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Kılıç kartlarının mantık ve zekâ ağırlıklı enerjisinin hayatınıza dolmasına temenni ediyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .