Joker

Joker

İngilizcesi “Fool” olduğu için “deli” kartı da denen, bence adı “cool” olması gereken, klasik Tarot destesindeki resmine baktığımızda “İşte bu kafayı yaşamak istiyorum” dedirten bir karttır, Joker kartı. Sırtında heybesi, yanında köpeği ve elindeki gül ile pozitif ve huzurlu bir enerji verir. Bu kartın anlamı saf, temiz sevgidir. Huzurlu, kişinin ruhunu özgürleştiren bir duruma işaret eder. Bu bir başarı, kazanç, düşünerek atılan sağlam bir adım anlamına da gelebilir. Romantik ilişkilerde bu kişiden size güzel bir adım geleceğine veya var olan ilişkinizin canlanacağına işaret edebilir. Joker kartının enerjisini taşıyan insanlar saf ve çocuksudur. Kurnazlık, hinlik yoktur onlarda.

Joker kartı ters gelirse sizin sevdiğiniz kişi bir başkasını seviyor olabilir. Kariyer anlamında kaybetmek, düşünmeden atılan bir adım sonucunda zararlı çıkmak, huzursuzluk yaşamak anlamları taşır. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, bu güzel kartın enerjisiyle gelecek taze güzellikler yaşamanızı temenni ediyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .