Ermiş

Ermiş

Tarot destesinde yer alan bu karttaki Ermiş misali erebilmek için öncelikle yalnız kalabilmek, aynada kendinizle yüzleşmek, içinize dönmek ve sessizleşmek gerekir, öyle değil mi? Ermiş kartı aslında farkındalığın, tekamül yolculuğunda adeta “business class”a geçmenin kartıdır! Aydınlanan, fedakarca ve olgun davranan, maddi dünyadan ziyade maneviyata değer veren, erdemli, cesur ve güçlü bir karakteri sembolize eder. Üstün bir bilgeliğe geçişin habercisidir.

Ters geldiğinde ise tüm bu durumların tersi anlamlarına gelir. Yani sorumluluk almaktan kaçan, olgun olmayan, kendisiyle yüzleşmekten korkan, egolu bir karakter yapısını gösterir. Bu insanların değişmeleri zordur, “ot gelmiş, saman gidiyor” dediklerimizdir işte bu kişiler. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, sabretmeden ne Derviş ne de Ermiş olunmayacağının altını çiziyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

 

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .