Büyücü

Büyücü

Klasik Tarot destesinde Büyücü kartına baktığınızda bir eli yukarda, diğer eli aşağıda olan bir adam görürsünüz. Yukarı bakan el Tanrısal İrade, aşağıya bakan el ise fani dünyayı temsil eder. Büyücü adeta yukarıdaki kutsal bilgiyi materyal dünyaya getirip kullanabilen bir yetenek taşır. İrade, güç, hakimiyetin enerjisiyle dolu bir karttır! Bu yetileri olan kişiler başarıya ulaşmasın da ne yapsın?

Kişisel ilişkilerde çekim yasası ile birbirine enerji gönderen iki insanı da simgeler. Bilinçli bir şekilde hayata vakıf olmuş, eril enerji ile olaylara hakim, liderlik vasfı olan karakter yapısını gösterir.

Büyücü kartı ters geldiğinde ise iradesiz, narsist, bencil ve egoist yapılara işaret eder. Elindeki yetenekleri kötüye kullanan, kendisini olduğundan başka gösteren bir soytarı da olabilir karşınızdaki, aman dikkat! 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, büyücü kartının enerjisiyle insanlara ışık olmanızı temenni ediyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .