Ay

Ay

Ay kartından bahsederken çok bilindik olmayan bir Şebnem Ferah şarkısı gelir aklıma; “Ay ışığında saklıdır.”

Ayın gizemli, sırlarla dolu, bir o kadar da aydınlık ve ortada görünen bir yanı vardır. Tarot destesinde yer alan Ay kartı da işte bu anlamlardan yola çıkarak bilinçaltımızı simgeler. Bilinçaltımız da gizemli ve sırlarla doludur, ama bizi biz yapan ve görünen yanımıza ışık olan ortada ve görünen bir tarafı da mevcuttur. Ay kartı depresyon, gözyaşı, üzücü bir sürece işaret eder. İkili ilişkilerde arkanızdan bir iş çevrildiği mesajı verebilir. Karanlık bir evredir ama şunu da unutmamak gerekir ki Ay ışığını Güneş’ten alır. O gider ve Güneş doğar. Yani çekilecek sıkıntıların ardından aydınlığa ulaşılacağı da muhakkaktır.

Ay kartı ters geldiğinde depresyondan çıkma, karanlık süreci aşma anlamlarına geleceği gibi tamamen yıkılmak anlamına da gelebilir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, açılımlarda Ay kartının enerjisinin her zaman hayırlarla sonlanmasını diliyorum! 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .