Asılan Adam

Asılan Adam

Durun yanlış görmediniz kart ters değil!

Baş aşağı ters şekilde asılı olan bir adamla resmedilen bu kart, bana direkt Şems-i Tebrizi’nin şu sözünü çağrıştırıyor: “ Hayatımın altı üstüne gelir diye korkma, nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha güzel olmayacağını?” Asılan Adam kartı da hayata sürekli düz açıdan bakmanın sizi bazen kör edebileceğini, tersten bakmanın (beyne kan gitmesinden olsa gerek:)) olaylara daha farklı yorumlar getirmenizi sağlayabileceğini söyler. Kişinin çevresindeki bir kişiye, duruma veya olaya karşı değerlendirmelerini değiştirince bir aydınlanma yaşayacağını gösterir.

Asılan Adam kartı farklı açılardan bakmak, sorunu çözmek, tıkanıklık yaşanılan bir durumla alakalı farklı değerlendirmelerde bulunmak anlamlarına gelir. Beklemede olan, gecikmeli bir duruma da işaret edebilir.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Asılan Adam’ın açılımınızda çıkmasını beklemeden olaylara asılmanızı öneriyorum! 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .