Aşıklar

Aşıklar

Tarot destesinde bulunan Aşıklar kartı, romantik açılımlarda hep dört gözle beklenen, adından da net anlaşıldığı gibi aşkın ve tutkunun simgelendiği karttır. Ruh eşinden daha öte, ikiz alev bağlantısına işaret eder. Kartın üzerinde Adem ve Havva’yı da temsil eden bir kadın ve bir erkek figürü mevcuttur. Bu karttaki aşıklar her zaman mutlu bir son ile kavuşamayabilirler ama aşkı koşulsuz bir sevgi gibi, derin ve ruhani boyutta yaşadıkları kesindir! Bu kartta iki aşığın kavuşması değil, iki kalbin kavuşması ve bağlanması vardır.

Aşıklar kartı ters geldiğinde sahte ikiz alev bağlantısı olabilir. Birinin size aşık olmuş gibi sizi kandırdığı, sahte bir Romeo veya Juliet olduğu mesajını veriyor olabilir. Yol ayrımına işaret edebileceği gibi hayal kırıklıkları ve kavuşamama anlamına da gelebilir.  

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, aşkı arayanlara Aşıklar kartındaki gibi bir aşka ne kadar hazırsınız, bir kere daha düşünün diyorum. 😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .