Asa Üçlüsü

Asa Üçlüsü

Klasik Tarot destesinde yer alan Asa Üçlüsü kartının resmedilişi, Asa İkilisine benzer ancak burada ayakta arkası dönük bir adam elinde bir asa ile dururken arkasında iki yanda iki asa daha durmaktadır. Bu kart, açılımın konusu ile alakalı bir şeylerin olması için uygun temellerin atılacağını müjdeler. Burada eyleme geçmenin ilk aşaması vardır ve planlamaktan öte, adım adım hareket etmek ve konuyu bir temele oturtmak demektir. İkili ilişkilerde gelecek kaygısını yok etmek adına temeller kurmak, kariyer alanında uzun vadeli planları gerçekleştirme imkânı bulmak anlamına gelir. Asa Üçlüsü kartını seçen bir kişi hedefe odaklanmıştır, her ne kadar şimdiki anda beklese de yakın bir zamanda ilk hamlesini yapacak denebilir.

Asa Üçlüsü kartı ters geldiğinde ise adım atmaktan çekinmek, hedeflere ulaşamamak ve plansızlıktan dolayı boşa beklemek anlamlarını taşır.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Asa kartlarının verdiği ilhamla hayatınızda yaratıcı enerjini her daim olmasını diliyorum!  😊

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .