Araba

Araba

Tarot destesinde bulunan Araba kartı adından da anlaşılacağı gibi yol almayı, eskiden yeniye doğru hareket etmeyi kısacası içsel yolculuğu anlatır. Bu kart kişinin hayatının kontrolünü eline alıp direksiyonun başına geçeceğinin ve kendi iradesi ile yeni atılımlar yapacağının mesajını verir.

Eğer tarot destesi içinden Araba kartını seçtiyseniz kariyer hayatında ileri gitmenize yardımcı olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkilerde, karşınızdaki kişi size doğru kararlı bir adım atabilir. Aynı zamanda kişisel tekamül yolculuğunuzda tamamlanmak, olgunlaşmak, kendinize değer katacak yöne doğru gitmek anlamlarına da gelmektedir.

Ters geldiğinde yol kat edememek, size doğru yönelen birinin geri çekilmesi, iş hayatında yaşanılacak olumsuz gelişmelere işaret ediyor olabilir. 

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Araba kartının enerjisi ile sürekli yol kat ederek hayatınıza yön vermenizi diliyorum! 

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .