Adalet

Adalet

Klasik Tarot destesinde bulunan Adalet kartında bir elinde terazi, diğer elinde kılıç tutmuş hakime benzer bir figür görürüz. Terazi adil olmaya, denge kurabilmeye ve suçu ağır basan tarafa işaret eder. Kılıç ise adaletsizlikle savaşmak, haktan yana olmanın nişanıdır. Bu kart adalet ile sonuçlanacak bir durumun oluşabileceğine, hukuki süreçlerin yaşanabileceğine ve uğradığınız haksızlıkların son bulacağına işaret eder. İş hayatında ise hak ettiğiniz noktaya geleceğinizi gösterir. İç dünyanızda kendinize karşı yaptığınız haksızlıklar varsa onları daha dengeli biçimde değerlendireceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir.

Adalet kartı ters geldiğinde haksızlığa uğrayabileceğiniz, size karşı adil olmayan biriyle veya bir durumla karşı karşıya olabileceğiniz anlamına gelir. Hukuki bir süreciniz varsa adil olmayan şekilde sonlanabilir veya siz bir başkasına adil ve dürüst davranmadığınız için olumsuz bir durumla karşılaşacak olabilirsiniz.

Tarot kartları, tam bir açılımda ve odaklanılan niyet doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçek anlamlarını verir ve bu anlamlar kartın tekil anlamından farklılık gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak kartların yorumunu değerlendirmenizi öneriyor, Adalet kartının dünyanın her yerindeki en büyük eksikliğe vurgu yaptığı için en değerli kartlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Detaylı tarot açılımı için sizi Tarot Açılımı sayfamıza bekliyorum.

Tarot Açılımı

Tarotla hayatınızdaki olasılıkları keşfetmeye hazır mısınız?

Tek yapmanız gereken niyetinize odaklanmak ve seçtiğiniz 11 kartı Falizma'ya göndermek...

Icon

Niyetine Odaklan

Tek bir soru ve cümle halinde niyetinizi belirleyin ve ona odaklanın.

Icon

Kartını Seç

Desteden kendinize en yakın hissettiğiniz 11 kartı seçin.

Icon

Niyetini Tekrarla

Açılımınız size ulaşana kadar niyetinize odaklanmaya devam edin.

Choose Us Image
Choose Us Image

Bültene
Kaydolun

Başa Dön
i ş l e n i y o r . . .